انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
اطلاعات ارائه كننده
بونسای ودرختان زینتی
محصولات ديگر
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول بذر درخت پیله ماهونیا pod mahogany آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
نماد اعتماد الکترونیک

بذر درخت پیله ماهونیا pod mahogany

بذر درخت پیله ماهونیا  pod mahogany
قیمت: 80,000ريال
 
 
بذر درخت پیله ماهونیا  pod mahogany
بذر درخت پیله ماهونیا  pod mahogany



نامهای پیله ماهونیا  به انگلیسی:  
Afzelia quanzensis
Family : Fabaceae (subfamily Caesalpinioideae) 
Common names : pod mahogany, lucky bean tree ( Eng. ); peulmahonie (Afr.); iNkehli (Zulu); Mambakofi (Swahili) 



درخت پیله ماهونیا گونه ای بسیار جذاب و اندازه متوسط است با برگهایی به رنگ
سبز روشن که در پاییز به رنگ زرد در می آید.



برگهای جدید این درخت مسی رنگ است و به طور جذابی براق است و به مرور 
رنگ برگهای ان به سبز تیره تغییر رنگ می دهد.



به طور گسترده این درخت در آفریقا پراکنده است و در جنگلهای ارتفاع پایین و 
خشک معمولا در خاکهای ماسه ای رشد می کند.
 


چوب روشن قرمز-قهوه ای این درخت بسیار محکم است و در تهیه مبلمان پارکت 
و غیره کاربرد دارد.

نحوه کاشت بذر درخت پیله ماهونیا



بذرهای پیله ماهونیا به راحتی سبز می شوند و معمولا قوه نامیه بالای 80دصد 
دارند بذرها را روی خاک به نسبت 5قسمت ماسه رودخانه و یک قسمت کمپوست 
می فشاریم و روی آن را با لایه نازکی از خاک می پوشانیم و آنرا مرطوب نگه
می داریم. معمولا بعد از چند هفته بذرها سبز می شوند و بعد از اینکه بذرها 
به جوانه هایی با چند برگ تبدیل شدند می توانیم آنها را به گلدان اصلی یا زمین 
منتقل کنیم به شدت به یخبندان حساس است.



هر بسته حاوی دو عدد بذر درخت پیله ماهونیا
بذرها تهیه شده از آفریقای جنوبی
افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
کپی‌رایت © 2019 فروشگاه گرینر
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو